Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
CentaurworldRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
M.O.D.O.K.Rated ★ 2.5
Harriet the Spy Season 1Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5- おかしなガムボールRated ★ 4.0
AmphibiaRated ★ 5.0
AmphibiaRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
DuckTalesRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Venture Bros.Rated ★ 4.0- Justice League UnlimitedRated ★ 4.0
Harley QuinnRated ★ 3.5
Bee and PuppycatRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
American Dad!Rated ★ 3.0