Titles you rated
Elfen LiedRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
블리치Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
- MonsterRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0