Movies
Ratings
531
Crows ZeroRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5