Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0