Series
Ratings
27
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0