Series
Ratings
152
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
GELBOYSRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 3.5
Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5