Movies
Ratings
470
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
MouseHuntRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0