Titles you rated
PrometheusRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0