Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0