Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
EverestRated ★ 3.0
Danny CollinsRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5