Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
My Old ClassmateRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0