Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
NanaRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.5