Series
Ratings
55
Reply 1988Rated ★ 4.0
God of WarRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0