Movies
Ratings
26
Grave EncountersRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0