Titles you rated
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 1.5
Fortune SalonRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5