Series
Ratings
65
Inspiring GenerationRated ★ 0.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
PhoenixRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Thank YouRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 0.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5