Movies
Ratings
534
NightcrawlerRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 4.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 2.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0