Movies
Ratings
552
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0