Titles you rated
- The FrogRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0