Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
True LegendRated ★ 3.0
ActRated ★ 3.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Return to the Blue LagoonRated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 2.5
The RundownRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.5
AdoreRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
EraserRated ★ 3.5
The PunisherRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 3.5