Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 4.0
- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- SmileRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0- Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0