Movies
Ratings
51
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Super Size MeRated ★ 4.5
The True-taste ShowRated ★ 5.0
SickoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0