Movies
Ratings
1702
Last BreathRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
TrapRated ★ 2.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 2.5
La Dolce VillaRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0