Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0