Series
Ratings
311
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Heartbreak High Season 2Rated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Julie and the PhantomsRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Surviving Summer Season 1Rated ★ 1.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0