Movies
Ratings
89
BlindRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0