Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 2.5- PapaRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.5