Titles you rated
 The WhirlwindRated ★ 3.0 The WhirlwindRated ★ 3.0
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 Queen of TearsRated ★ 4.0 Queen of TearsRated ★ 4.0
 Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0 Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
 Pachinko Season 1Rated ★ 5.0 Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
 First LoveRated ★ 4.5 First LoveRated ★ 4.5
 Full CountRated ★ 2.5 Full CountRated ★ 2.5
 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0 The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
 A Clean SweepRated ★ 4.0 A Clean SweepRated ★ 4.0
 Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0 Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
 The Glory Part 2Rated ★ 4.0 The Glory Part 2Rated ★ 4.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 UnicornRated ★ 3.5 UnicornRated ★ 3.5
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
 Reborn RichRated ★ 4.5 Reborn RichRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 My Liberation DiaryRated ★ 4.5 My Liberation DiaryRated ★ 4.5
 Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.5 Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.5
- The ClubhouseRated ★ 5.0