Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5