Titles you rated
3 GenerationsRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0