Movies
Ratings
942
SoulRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0