Titles you rated
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0