Movies
Ratings
1410 Perfect DaysRated ★ 4.0 Perfect DaysRated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 The Zone of InterestRated ★ 4.5 The Zone of InterestRated ★ 4.5
 Kamome DinerRated ★ 3.0 Kamome DinerRated ★ 3.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
 CallRated ★ 2.0 CallRated ★ 2.0
 Now You See MeRated ★ 2.0 Now You See MeRated ★ 2.0
- Hansan ReduxRated ★ 2.5
 UnlockedRated ★ 2.0 UnlockedRated ★ 2.0
 RansomedRated ★ 2.0 RansomedRated ★ 2.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 Between Calmness and PassionRated ★ 2.5 Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
 UprisingRated ★ 3.0 UprisingRated ★ 3.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
 The Boy and the HeronRated ★ 2.5 The Boy and the HeronRated ★ 2.5
 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5