Movies
Ratings
50
The Face ReaderRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5