Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0