Titles you rated
King and the ClownRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
JumperRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5