Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5