Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0