Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0