Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
All InRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.0