Series
Ratings
252
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Jupiter's LegacyRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
TidelandsRated ★ 2.5
Trial by MediaRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The PoliticianRated ★ 4.0