Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
AfterRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 4.5
My One and OnlyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5