Movies
Ratings
126
Before MidnightRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5