Movies
Ratings
1141
The Great FloodRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 2.5
CircleRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.0