Series
Ratings
259
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
SUPER LOVERSRated ★ 2.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0