Movies
Ratings
100
UpRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0