Movies
Ratings
158
House of WaxRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5