Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0