Movies
Ratings
551
Decision to LeaveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0