Movies
Ratings
528
UnbreakableRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0